úterý 24. dubna 2012

Commission - Khador, part 2

Malířské projekty se posouvají pomalu a bolestivě. A o to víc jsem rád, že jsme zvládli další část zakázky na Khador armádě. Modely v druhé části jsou plastové. Privateer Press používá velmi zvláštní materiál. Jedná se o tvrdý plast. Což se sebou nese nevýhodu v tom, že se špatně strhávají "mold linky". Zatímco u materiálu, který používá GW jde hranou skalpelu jednoduše začistit celou stranu dílu, tak zde to moc nejde. A tyto stopy po formě jsou hojné a častou jdou přes nýtování. S pilníkem jsem nad tím strávil dost času a moc velká zábava to nebyla.
Ale pojďme na samotné fotky:

První z jacků, Juggernaut, v klasické pozici.
Destroyer - tento jack je malinko rozpohybovaný. Ať nejsou oba ve stejné pozici.
Což vedlo k tomu, že je o kousek vyšší, než jeho parťák.


Oba stroje jsou ze základního starteru. A patří k nim i následující slečna.

 
 
Sorsche by opravdu slušel resin nebo whitemetal. Je to figurka s velkým potenciálem, ale ten plast ji v množství detailů dost sráží.

A posledním dnešní přídavkem je parta Man of War. Je vidět, že Khador železem ani parou nešetří a co může, to okove.Do armády ještě přibude jedna tahle skupina, ale pro změnu vyzbrojená kladivy a několik individualistů. A pokud se zadaří, tak příjde čas i na něco fakt velkého :)

Modely byly vytvořeny v Trolls Under the Bridge studiu: UZMN - předpříprava, konverze, podstavce, foto, Anansi - malování.

1 komentář:

  1. Dobrá práce, je vidět, že vám to jde od ruky. Warmachinám sice úplně nefandím, ale práce štětcem je kvalitní...
    ...a kdy uvidíme něco přímo z tvojí dílny?

    OdpovědětVymazat